درباره ما

یاراتَن چگونه آغاز به کار کرد؟

مرکز پزشکی ورزشی یاراتَن دارای متخصصین مجرب در زمینه فیزیولوژی، تغذیه، علم تمرین و… فعالیت می کند. این مرکز ابتدا با نام پایگاه سلامتی (Fit Health Center) در جنوب تهران توسط محمدرضا ایازی تأسیس شد. این مرکز در ابتدای سال ۹۳ شمسی با ساخت کلیپ های آموزشی به صورت تصویری و صوتی در فضای مجازی شروع به کار کرد و به گسترش سبک جدیدی از آموزش به عموم مردم کمک فراوانی نمود. بنیانگذار این مرکز محمدرضا ایازی بوده است که در ابتدای سال ۹۶ شمسی وی با به کار گرفتن نیروهایی در زمینه علم فیزیولوژی و تغذیه ورزشی به صورت رسمی مرکز آراتَن (Aratan) را تأسیس نمود و شروع به فعالیت کرد.

وی به جهت اهمیت کار و با توجه به نیاز جامعه، با تلاش های فراوان فیلد درمانی را وارد کار خود کرد تا زمینه های درمانی به بیماران دیابتی، کلیوی، پرفشاری خون، بانوان باردار و… را فراهم سازد. از این رو پرسنل خود را تغییر داد و با تعویض مسیر خود در جهت سلامتی، مرکز آراتَن را تغییر و تحت عنوان یاراتَن (Yaratan) به فعالیت خود ادامه داد.

ما در یاراتَن تمام سعی خود را به کار می گیریم تا تناسب اندام را برای مراجعه کنندگانمان در بخش بانوان، آقایان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و سالمندان به امری دلپذیر و قابل دستیابی تبدیل کنیم و با ایجاد خودآگاهی و حساسیت لازم در ایشان، و همچنین احترام به نیاز ها و خواسته های آنها، در رضایت هر چه بیشترشان از زندگی بکوشیم و از این طریق به سودآوری مجموعه کمک نماییم. ما تلاش خواهیم کرد که در اراده خدمات خود، از تمام ظرفیت های جامعه استفاده کرده و دست آورد ها و درآمد های حاصل از آن را به بهترین شکل ممکن به جامعه بازگردانیم.

هدف ما در یاراتَن ایجاد زمینه لازم برای آگاهی تمام فارسی زبانان و غیر فارسی زبانان از تأثیر خوراک و ورزش بر سلامت و وزن آنها، و ارائه اطلاعات و بسته های غذایی و تمرینی مورد نیاز به منظور کنترل اصولی و هدفمند وزن و تناسب آنها، به ویژه به صورت کاربری اینترنتی و غیر حضوری می باشد، به شکلی که افراد شاغل نیز امکان استفاده از خدمات و مشاوره ما را داشته باشند. چشم انداز ما در یاراتَن تبدیل شدن به سنگ محک تناسب اندام فارسی زبانان و غیر فارسی زبانان در تمامی نقاط کشور و سایر کشورها و مشاور قابل اطمینان آنها در گزینش غذای روزانه و شرایط ورزشی شان تحت نظر متخصصین مجرب در زمینه فیزیولوژی، تغذیه، علم تمرین و‌‌… است. آنچنان که فارغ از جنسیت و شغل و شرایط سنی بتوانند به راحتی از خدمات ما بهره مند گردند و لذت سلامتی و تناسب را در کنار خانواده خود بچشند.

متخصصین ما

محمدرضا ایازی

استاد محمدرضا ایازی

همکاران ما

قبل
بعد