سوالات متداول

سوالات متداول
چه کسی برنامه من را تنظیم می کند؟

تمامی مراحل بررسی اندام و طراحی و تنظیم برنامه ها توسط استاد محمدرضا ایازی متخصص فیزیولوژی و دکتر مبینا آقاجانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی انجام می شود.

ارائه برنامه چقدر زمان خواهد برد؟

ارائه برنامه های مراجعین حضوری بین 24 الی 48 ساعت و برنامه های اعضای غیرحضوری به دلیل تراکم بالای نفرات، بین 5 الی 7 روز زمان خواهد برد.

هر برنامه برای چه مدت است؟

هر برنامه به طور معمول برای 8 هفته تنظیم می گردد.

هزینه ارائه برنامه ها چقدر است؟

هزینه ویزیت حضوری 250 هزار تومان و هزینه ویزیت غیرحضوری 195 هزار تومان است.

علت طولانی بودن زمان ارائه برنامه چیست؟

با توجه به بالا بودن تعداد مراجعین و سمینار های گوناگون، ارائه برنامه ها زودتر از زمان مذکور امکان پذیر نیست. چرا که طراحی هر برنامه در یاراتَن به علت دقت و اهمیت بالا و دست نویس بودن، حدود 40 الی 50 دقیقه زمان می برد و در صورت ارائه برنامه در همان روز مراجعه، تعداد بسیار کمی در هرروز ویزیت خواهند شد و در نتیجه وقت ها تا چندین ماه به عقب افتاده و عزیزان به علت پر بودن وقت ها نمی توانند به طور مرتب مراجعه کرده و نتیجه مطلوب بگیرند.

بعد از اتمام مدت برنامه چطور باید برنامه بعدی را دریافت کنم؟

قبل از اتمام دوره، از جانب کلینیک یک پیامک با محتوای انقضای دوره برای شما ارسال می شود و بعد از دریافت پیامک به مدت 2 هفته فرصت دارید تا نسبت به ثبت درخواست برنامه خود و تعیین وقت اقدام نمایید تا برنامه بعد سر موقع به دستتان برسد.

آیا در مدت برنامه می توانم مجددا کارشناسان یاراتَن را ملاقات کنم؟

این امکان فی الحال برای مراجعین حضوری امکان پذیر است که در هفته سوم یک پیامک با محتوای فرارسیدن وقت بازبینی میان دوره برایشان ارسال می شود و این عزیزان یک هفته بعد از دریافت پیامک فرصت دارند تا جهت ثبت نهایی وقت بازبینی خود با پشتیبانی کلینیک به صورت تلفنی هماهنگ کنند. (جلسات بازبینی به صورت رایگان می باشد.)

چگونه باید وقت بازدید بگیرم؟

وقت بازدید از طریق پروفایل کاربری و پیامک اطلاع داده می شود و ثبت نهایی آن از طریق تماس با واحد پشتیبانی کلینیک می باشد.

در برنامه غیرحضوری پس از پر کردن فرم و ارسال تصاویر چه اتفاقاتی می افتد؟

در صورت صحیح بودن فرم و تصاویر شما، بدن شما توسط کارشناسان یاراتَن بررسی خواهد شد و در نهایت برنامه در پروفایل کاربری شما جهت مشاهده و دانلود قرار خواهد گرفت.

اگر درباره برنامه دریافتی سوالی داشتم چه طور باید از کارشناسان سوال کنم؟

از قسمت تماس با ما و یا بخش ارسال تیکت در پروفایل کاربری با استفاده از فرم موجود سوال خود را ارسال کرده تا در اسرغ وقت و به ترتیب اولویت به آنها پاسخ داده شود.

آیا در یاراتَن برنامه تکی تمرین و یا تکی تغذیه ارائه می شود؟

خیر، به جهت اهمیت هماهنگی برنامه های تمرین و تغذیه، امکان ارائه برنامه تکی وجود ندارد.

آیا تیم یاراتَن آماده سازی جهت شرکت در مسابقات را نیز انجام می دهند؟

بله، اما این آماده سازی صرفا مخصوص کلیه ورزش های تیمی و انفرادی به استثناء ورزش بدنسازی می باشد و در تمامی سطوح و با سلامت ترین روش های ممکن انجام می گردد.

آیا در یاراتَن به بانوان و ورزشکاران دیگر رشته ها نیز برنامه ورزشی ارائه می شود؟ برای بیماران خاص چه طور؟

برای بانوان و ورزشکاران دیگر رشته های ورزشی بله، همچنین برای بیماران خاص نیز خدمات قابل توجهی را در نظر گرفته ایم.

آیا تعیین وقت فقط به صورت آنلاین انجام می شود؟ امکان وقت گرفتن به صورت تلفنی وجود ندارد؟

ثبت نام و تعیین وقت صرفا به صورت آنلاین و از پروفایل کاربری شخصی امکان پذیر است و صرفا مراجعین جهت تعیین وقت بازبینی میان دوره باید از طریق تماس تلفنی اقدام نمایند.

اگر بعد از وقت گرفتن مشکلی برایم پیش آمد و نتوانستم به مرکز مراجعه کنم چه می شود؟

در صورت کنسلی وقت می بایست حداقل 48 ساعت قبل به واحد پشتیبانی اطلاع دهید، در غیر این صورت 50% از هزینه مسترد خواهد گردید. این کسر مبلغ به جهت اشغال جای دیگران می باشد.