سوالات متداول

تمامی مراحل بررسی اندام و طراحی و تنظیم برنامه ها توسط استاد محمدرضا ایازی متخصص فیزیولوژی و دکتر مبینا آقاجانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی انجام می شود.

ارائه برنامه های مراجعین حضوری بین 24 الی 48 ساعت و برنامه های اعضای غیرحضوری به دلیل تراکم بالای نفرات، بین 5 الی 7 روز زمان خواهد برد.

هر برنامه به طور معمول برای 8 هفته تنظیم می گردد.

هزینه ویزیت حضوری 250 هزار تومان و هزینه ویزیت غیرحضوری 195 هزار تومان است.

با توجه به بالا بودن تعداد مراجعین و سمینار های گوناگون، ارائه برنامه ها زودتر از زمان مذکور امکان پذیر نیست. چرا که طراحی هر برنامه در یاراتَن به علت دقت و اهمیت بالا و دست نویس بودن، حدود 40 الی 50 دقیقه زمان می برد و در صورت ارائه برنامه در همان روز مراجعه، تعداد بسیار کمی در هرروز ویزیت خواهند شد و در نتیجه وقت ها تا چندین ماه به عقب افتاده و عزیزان به علت پر بودن وقت ها نمی توانند به طور مرتب مراجعه کرده و نتیجه مطلوب بگیرند.

قبل از اتمام دوره، از جانب کلینیک یک پیامک با محتوای انقضای دوره برای شما ارسال می شود و بعد از دریافت پیامک به مدت 2 هفته فرصت دارید تا نسبت به ثبت درخواست برنامه خود و تعیین وقت اقدام نمایید تا برنامه بعد سر موقع به دستتان برسد.

این امکان فی الحال برای مراجعین حضوری امکان پذیر است که در هفته سوم یک پیامک با محتوای فرارسیدن وقت بازبینی میان دوره برایشان ارسال می شود و این عزیزان یک هفته بعد از دریافت پیامک فرصت دارند تا جهت ثبت نهایی وقت بازبینی خود با پشتیبانی کلینیک به صورت تلفنی هماهنگ کنند. (جلسات بازبینی به صورت رایگان می باشد.)

وقت بازدید از طریق پروفایل کاربری و پیامک اطلاع داده می شود و ثبت نهایی آن از طریق تماس با واحد پشتیبانی کلینیک می باشد.

در صورت صحیح بودن فرم و تصاویر شما، بدن شما توسط کارشناسان یاراتَن بررسی خواهد شد و در نهایت برنامه در پروفایل کاربری شما جهت مشاهده و دانلود قرار خواهد گرفت.

از قسمت تماس با ما و یا بخش ارسال تیکت در پروفایل کاربری با استفاده از فرم موجود سوال خود را ارسال کرده تا در اسرغ وقت و به ترتیب اولویت به آنها پاسخ داده شود.

خیر، به جهت اهمیت هماهنگی برنامه های تمرین و تغذیه، امکان ارائه برنامه تکی وجود ندارد.

بله، اما این آماده سازی صرفا مخصوص کلیه ورزش های تیمی و انفرادی به استثناء ورزش بدنسازی می باشد و در تمامی سطوح و با سلامت ترین روش های ممکن انجام می گردد.

برای بانوان و ورزشکاران دیگر رشته های ورزشی بله، همچنین برای بیماران خاص نیز خدمات قابل توجهی را در نظر گرفته ایم.

ثبت نام و تعیین وقت صرفا به صورت آنلاین و از پروفایل کاربری شخصی امکان پذیر است و صرفا مراجعین جهت تعیین وقت بازبینی میان دوره باید از طریق تماس تلفنی اقدام نمایند.

در صورت کنسلی وقت می بایست حداقل 48 ساعت قبل به واحد پشتیبانی اطلاع دهید، در غیر این صورت 50% از هزینه مسترد خواهد گردید. این کسر مبلغ به جهت اشغال جای دیگران می باشد.